Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Morderstwo w Poniatowej. Córka ofiary wśród zatrzymanych

Utworzony przez bania, 19 stycznia 2010 r. o 11:27 Powrót do artykułu
~gosc~ napisał:
teraz bronia?jak trzeba bylo jej pomocy to nie bylo kolezanek?nie miala tu przyjaciol,chyba ze tych od butelki,a jak wiedzialy ze jej odbija to zadna nigdzie nie zglaszala?
A CO MIALY ZROBIC ? JAK JUZ MOWILA TO TYLKO SWOJEMU CHLOPAKOWI . WEZ POWIEDZ CO MIALY ROBIC ? KAZDY ROBIL CO MOGL .. BYLA U BABKI A ZE LOS TAK CHCIAL ZE W TEN NIEWLASCIWI MOMENT ZNALAZLA SIE W DOMU TO NICZYJA WINA . KAZDY MA JEJ PILNOWAC , WIDZAC JAKA ONA JEST ? GDYBY KTOS SIE JEJ STAWIAL TO BY I JEGO DOLECIALO . SKORO NIE WIESZ TO CO PO SIE ODZYWASZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durne kolezanki zal napisał:
dolezankio bronia a ja wrecz przeciwnie
no to skoro trzeba bylo jej pomocy to czego jej nie pomoglas ????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
teraz bronia?jak trzeba bylo jej pomocy to nie bylo kolezanek?nie miala tu przyjaciol,chyba ze tych od butelki,a jak wiedzialy ze jej odbija to zadna nigdzie nie zglaszala?
no to skoro trzeba bylo jej pomocy to czego jej nie pomoglas ????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-mala- napisał:
A ja jestem z tej wiochy, mieszkam tu, i powiem Ci, ze BARDZO SIĘ CIESZE, ze taki buc jak ty mieszka gdzie indziej. Czytam sobie wpisy na forum, i przykro się robi. Doszło do tragedii, a wy eis kłócicie, kto lepszy. Żenada. Piszac takie teksty wydajecie opinie o sobie samych. I wtedy dobrze widać - na przykładzie tego osobnika, ktorego zacytowałam, ze niektórym to nie tylko ździebełko, ale cale wiechcie slomy z butów wyłażą ;(size="5"]
i wiesniaku zsrancu słoma ci pewnie z tego audi i butów wystaje albo liscie z tych buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanowcie sie troche nad tym co piszecie!!! Bo swoimi komentarzami krzywdzicie nie ktore osoby, ktore znały go bardzo dobrze i wiedzialy jaki on był. na temat Kaśki piszcie sobie co chcecie, ale jej tato byl w porzadku. Miała chlopaka kryminaliste i on ja tak zmienil, to nie jest wina ojca. Zastanowcie sie jeszcze raz czy jest sens oskarzac ojca. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kTOŚ napisał:
Ludzie zastanowcie sie troche nad tym co piszecie!!! Bo swoimi komentarzami krzywdzicie nie ktore osoby, ktore znały go bardzo dobrze i wiedzialy jaki on był. na temat Kaśki piszcie sobie co chcecie, ale jej tato byl w porzadku. Miała chlopaka kryminaliste i on ja tak zmienil, to nie jest wina ojca. Zastanowcie sie jeszcze raz czy jest sens oskarzac ojca. [*]
kto był w pożądko Oli krwa smiech na całego to był potwó nie człowiek rozpiepszył rodzine i doprowadził do tragedii a ze Kasia miala chlopaka kryminaliste to poprostu po tatusiu bo Oli wolnością nie śmierdział jak bym kial takiego ojca to zrobiłbym dokładnie to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niech odpisza osoby ktore byly przez na poszkodowane zobaczycie ile tego jest!a moze ktos zada sobie pytanie gdzie jest jej matka?osadzacie czlowieka,ktory samotnie meczyl sie z corka,ktora kiedys byla cudownym dzieckiem dopoki nie poznala chlopaka kryminalisty to on zprowadzil ja na taka droge ktora zaprowadzila ja tam gdzie jej miejsce teraz.Szkoda ojca tyle sie nameczyl z nia i tak mu podziekowala nie piszcie takich głupot !!!!!!! bo na była dobra dziewczyna i popsula sie wlasnie przez niego ! brak mi słow do was !!!!
A JAKI PRZYKŁAD JEJ OJCIEC DAWAŁ LAŁ MATKE ZE NA OCZY NIE WIDZIAŁA OBIE NIE RAZ UCIEKAŁY Z DOMU TAKI BYŁ ZAJEBISTY TAUŚ WIEM ŻE PONIATOWA ODETCHNEŁA Z ULGĄ MIMO TRAGEDII LUDZIE SIEGO BALI POTWÓR I TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
niech suka zgnije w pudle!chociaz nie wiem dlaczego mamy ja utrzymywac z naszych podatkow!niech by sobie zyly pociela jak to robila zawsze
WIESZ CO MASZ NAje***E W GŁOWIE A Z PODATKÓW TO PAJACA OLEKSIAKA UTRZYMYWALISMY TYLE LAE ON ZA ZNĘCANIE NAD RODZINA NIE POWINIEN ODSIADYWAC WYROKU TYLKO ODRAZU KARA SMIERCIA ALE I NA TO PRZYSZŁA PORA CÓRKA MU ODPŁACIŁA ZA Zje***E ŻYCIE KTÓRE MIAŁA DZIĘKI NIEMU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
Dobrze że ja nie jestem jakimś wieśniakiem śmierdzącym z Chodla lub Poniatowej, wiem że generalizuję, ale w większości przypadków tak jest. Mieszkam w mieście, mam kupe forsy (jezdze audi A5) i jestem przystojny, mam wielką beke z buraków hahahah Najlepsze jest to, że to wszystko to PRAWDA. HAHAHAH
Być może masz fajne auto, "kupe forsy" itd. Ale nie masz tego co najważniejsze Mianowicie rozumu. Pozdrowienia od "wieśniaków" i oby Ci się żyło w dostatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tak na tego jej chłopaka sie wyrzywacie....chłopak miał wyskoki ale nie takie jak ona:/ lubiał sobie wypić ale jak ona nie chciała to by nie muiała z nim pić.. widziałam ja wiosna jak była w krótkiej bluzce____maiała pociete obie rece od barku do nadgarstka i kto o zdrowych myslach i o zdrowym rozumie tak robi?:/ A co do tych wieśniaków___poniatowa to wieśniaki dla opola, opole pojedzie do puław to dla puław opole to wieśniaki/ puławy pojada do warszawy to i dla nich puławy to wiesniaki... tak było i bedzie....tylko ze gdy sie chwala ze jestem z miasta to jestem wielki ,,Bos,, hahahhaha nawet jak jestes z miasta to zachowujesz sie jak bys był z wiochy!!!buraku z (audi A5)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Być może masz fajne auto, "kupe forsy" itd. Ale nie masz tego co najważniejsze Mianowicie rozumu. Pozdrowienia od "wieśniaków" i oby Ci się żyło w dostatku
ZGADZAM SIE !!!!!!!! ALE JAK BY TEN PAJAC MIAL TAKĄ MATKE I OJCA JKA KASIA TO NIE MIAL BY AUTA I KASY WYŁ BY Z ZALU ZE URODZIL SIE W TAKIEJ RODZINIE WIEC NIECH ZASTANOWI SIE CO PISZE BO ROZUMU ZERO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze to śpiewala:( http://www.youtube.com/watch?v=ZzS7mMJ5WVA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy sobie nie wybaczę tego, że jej nie pomogłam. Tyle rzeczy mi opowiadała, wiedziałam jak jest jej ciężko ale nie chciałam się odzywać a teraz ja straciłam. Widziałam, że swoje problemy topi w alkoholu , wiedziałam, że bije ja chłopak, wiedziałam jak ma w domu. Winą zawsze będę obarczała szkołę, po incydencie kiedy jej ojciec rzucił się na jej chłopaka szkoła powinna coś zrobić, zareagować , ale przecież lepiej nic nie zauważać ... a ten potwór robił jej piekło w domu, więc nie wytrzymałą ale na pewno nie zaplanowała tego . a teraz ta biedna dziewczyna ma za to płacić , jakim prawem .. A wy jeszcze ją mieszacie z błotem .. Boże co za znieczulica ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie jakie bzdury wypisujecie! Większośc z was ich nie znała , nie wiedziała co się działo w czterech ścianach. Nie wiecie jakie ona piekło z nim miała, a teraz takie głupoty piszecie. Moim zdaniem dziewczyna potrzebowała pomocy specjalisty i na pewno tak by nie zrobiła. Trochę w życiu pobłądziła, ale trzeba było nią odpowiednio pokierowac i wyszłaby na ludzi. Zmarnowała sobie, przez tatusia, życie. A jego wcale nie jest szkoda. Prosił się o to. Jest takie przysłowie" jak Kuba Bogu tak BÓG Kubie". Kaśka nie wytrzymała psychicznie a może się broniła, nikt nie wie jak było naprawdę. Dajcie już spokój i nie piszcie albo piszcie mądrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten jej chłoptaś jeszcze nie jedną osobę sprowadzi na złą drogę. kiedyś wspomniecie moje słowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeczytajcie jakie bzdury wypisujecie! Większośc z was ich nie znała , nie wiedziała co się działo w czterech ścianach. Nie wiecie jakie ona piekło z nim miała, a teraz takie głupoty piszecie. Moim zdaniem dziewczyna potrzebowała pomocy specjalisty i na pewno tak by nie zrobiła. Trochę w życiu pobłądziła, ale trzeba było nią odpowiednio pokierowac i wyszłaby na ludzi. Zmarnowała sobie, przez tatusia, życie. A jego wcale nie jest szkoda. Prosił się o to. Jest takie przysłowie" jak Kuba Bogu tak BÓG Kubie". Kaśka nie wytrzymała psychicznie a może się broniła, nikt nie wie jak było naprawdę. Dajcie już spokój i nie piszcie albo piszcie mądrze.
To może wszyscy zaczniemy wymierzać sprawiedliwość.Od tego są sądy.A resztę to już zna Kaśka i jej ojciec którego już nie ma.Szkoda że ludzie nie znajdują wspólnego języka.Może zacznijmy rozmawiać ze sobą bo życie jest zbyt krótkie,a nieraz sami go skracamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLO napisał:
PONIATOWA TO TAKI SYF ŻE NIE ZDZIWI MNIE NAWET JAK UKRYWA SIE TU OSAMA BIN LADEN I NIEŚLUBNE DZIECKO WISŁAWY SZYMBORSKIEJ I ANDRZEJA GOŁOTY.
SYF TO TY MASZ U SIEBIE W MIEŚCIE ;/;/ CIOTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLO napisał:
A TY ANDRZEJKU TAK SIE TYMI BEŁŻYCAMI NIE PODNIECAJ BO TO JESZCZE WIĘKSZA ZAWSZONA DZIURA NIŻ CHODEL PONIATOWA I OPOLE RAZEM WZIĘTE......UMIESZ GRAĆ NA FUJARCE.?..HEHEHE
NIC DZIWNEGO ŻE W BEŁŻYCACH WRONY LATAJĄ NA PLECACH ŻEBY TEJ BIDY NIE OGLĄDAĆ HEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krakpitrek napisał:
Jest mi niewymownie przykro, że mój kolega ze szkolnej ławy odszedł od nas w tak młodym wieku… Z Olim chodziłem do jednej klasy w szkole średniej. Nie widziałem go 20 lat i już go nie zobaczę… Był zawsze uśmiechniętym, uzdolnionym w wielu dziedzinach, zdecydowanym i wysportowanym facetem i takim pozostanie w mojej pamięci… Niektóre komentarze z którymi zapoznałem się na tym forum po prostu mnie przerażają…
Ale tu się stado baranów stołuje! Masakra. NIC nie usprawiedliwia odebrania życia drugiemu człowiekowi. Większość tych poje..ńców, którzy robią sobie pożywkę z tego nieszczęścia to jacyś zwyrodnialcy. Szkoda mi waszych ojców. Chodziłem z Olim do klasy. Był zajebistym gościem. Życie mu się ułożyło tak a nie inaczej. Różnie bywa. Zajebiście mi przykro!!!!!!!!!!!! Wierzcie mi, barany są wszędzie, w Chodlu, Bełżycach i innych księżycach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jest zawiści w naszym narodzie. Najchętniej wszyscy by się pozabijali. Większość tych wypowiedzi to śmierdzące szambo. Totalna żenada !!!!!!!!!!!!!!!!! Czy zawsze już tak będzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...